Oferta

W marcu 2018 roku uruchomiliśmy ubezpieczenia spełniające oczekiwania coraz większej ilości świadomych klientów uprawiających sporty lotnicze. Są to produkty ZABEZPIECZAJĄCE RODZINĘ i samego pilota na wypadek śmierci, inwalidztwa lub niezdolności do pracy. Istnieje możliwość zabezpieczenia do kwoty 10 krotności zarobków.

Większość osób intuicyjnie ma na mysli "ubezpieczenie na życie". Jednak pragniemy zwrócić uwagę, że wg naszych obserwacji większość zdrowych, pełnych sił witalnych klientów nie chce ponosić kosztów ryzyka zachorowania na ciężkie lub nieuleczalne choroby (jest to najdroższa część ubezpieczenia!), a jedynie chce zapewnić rodzinie możliwość godnego życia na wypadek śmierci lub inwalidztwa w wyniku wypadku (w tym lotniczego).

Oczywiście każdy podejmuje decyzje o swoim zabezpieczeniu samodzielnie, dlatego w Finansowej Chacie możecie zaaranżować sobie ochronę zarówno jako klasyczne ubezpieczenie na życie (na wypadek śmierci w wypadku lub w efekcie choroby) jak również ubezpieczyć się tylko na wypadek śmierci w wypadku, inwalidztwa i niezdolności do pracy: ubezpieczenie NNW (Następstw Nieszczęśliwych Wypadków)

Aby wypełnić formularz oceny ryzyka dla ubezpieczenia na życie KLIKNIJ TU

Aby wypełnić formularz oceny ryzyka dla ubezpieczenia NNW na wypadek śmierci/inwalidztwa/niezdolności do pracy KLIKNIJ TU

 

     Ogólne Warunki Ubezpieczenia na życie

  Ogólne Warunki Ubezpieczenia NNW

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.